(13. 05. – 17. 05.  2024.)

• Kruh, salama, sir, čaj
  • Juneći saft, žganci, kiseli krastavac
  • Tekući jogurt, kruh

• Hsrkavi jastučići Lino, mlijeko
  • Svinjsko pečenje, rizi bizi, salata

• Kruh, sirni namaz, salama, sok
  • Pileća prsa na žaru, pekarski krumpir, salata
  • Salama, kruh

• Pizza, Cedevita
  • Varivo od mahuna, kruh

• Pogačica sa sirom, jogurt
  • Panirani kolutići lignje, riža sa kukuruzom

Objava rezultata natječaja
Autor: Unknown , 19. 12. 2018.

ZAGREB, Remetinečka cesta 64a

KLASA: 112-01/18-01/56

URBROJ: 251-164-18-5

Zagreb, 19.12.2018.

SVIM KANDIDATIMA

Predmet: Obavijest o rezultatima natječaja

- daje se

Natječaj za:

1. učitelj/ica razredne nastave – na određeno, puno radno vrijeme – zamjena do povratka privremeno odsutnog djelatnika na rad (roditeljski dopust)

2. učitelj/ica razredne nastave – na određeno, puno radno vrijeme – zamjena do povratka privremeno odsutnog djelatnika na rad (bolovanje)

Osnovna škola Savski Gaj, pod posredništvom Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područna služba Zagreb, od 04.12.2018. do 12.12.2018. godine raspisala je natječaj za radno mjesto

Obavještavamo sve kandidate prijavljene na predmetne natječaj da je

1. na radno mjesto učitelj/ica razredne nastave – na određeno, puno radno vrijeme – zamjena do povratka privremeno odsutnog djelatnika na rad (roditeljski dopust), primljena Tena Barun, magistar primarnog obrazovanja, koja udovoljava uvjetima natječaja i zakonskim uvjetima.

2. na radno mjesto učitelj/ica razredne nastave – na određeno, puno radno vrijeme – zamjena do povratka privremeno odsutnog djelatnika na rad (bolovanje), primljena Barbara Vidović, magistar primarnog obrazovanja, koja udovoljava uvjetima natječaja i zakonskim uvjetima.

Zahvaljujemo na sudjelovanju u natječajnom postupku.

S poštovanjem,

RAVNATELJ ŠKOLE