(13. 05. – 17. 05.  2024.)

• Kruh, salama, sir, čaj
  • Juneći saft, žganci, kiseli krastavac
  • Tekući jogurt, kruh

• Hsrkavi jastučići Lino, mlijeko
  • Svinjsko pečenje, rizi bizi, salata

• Kruh, sirni namaz, salama, sok
  • Pileća prsa na žaru, pekarski krumpir, salata
  • Salama, kruh

• Pizza, Cedevita
  • Varivo od mahuna, kruh

• Pogačica sa sirom, jogurt
  • Panirani kolutići lignje, riža sa kukuruzom

Natječaj za radno administrativni referent / ica
Autor: Unknown , 10. 12. 2018.

ZAGREB, Remetinečka cesta 64a

Klasa:  112-01/18-01/44

Urbroj: 251-164-18-4

Zagreb, 10. prosinca 2018.

PREDMET:    OBJAVA OGLASA

Kontakt osoba:           Jelena Pendelj            MB:     03215687

Tel.:                             01/ 6593 620              e-mail: ured@os-savski-gaj-zg.skole.hr

Fax.:                           01/ 6552 100

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (‘’Narodne novine’’ 87/08 86/09 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17 i 68/18), ravnatelj Osnovne škole Savski Gaj, Zagreb, Remetinečka cesta 64a, raspisuje

za radno mjesto

- administrativnog referenta/ce – na neodređeno, puno radno vrijeme, jedan (1) djelatnik

UVJETI:

Natječaj vrijedi od 10.12.2018. do 18.12.2018. godine.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Radnik/ca se prima na posao uz probni rad od 2 (dva) mjeseca.

U prijavi na javni natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave (osobno ime, datum i mjesto rođenja, adresa stanovanja, broj telefona te po mogućnosti adresa elektroničke pošte).

Prijavu je potrebno vlastoručno potpisati.

Uz prijavu, kandidati  su dužni priložiti:

• - molbu
  • - životopis
  • - dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika osobne iskaznice; domovnica; rodni list)
  • - dokaz o stečenoj stručnoj spremi, četverogodišnja škola - ekonomist (SSS)
  • - elektronički zapis radne knjižice ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.
  • - uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak (koje nije starije od 6 mjeseci)

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici.

Zaprimljena dokumentacija neće se vraćati kandidatima.

Prijave s prilozima upućuju se na adresu škole u zatvorenoj omotnici:

OŠ Savski gaj

s naznakom „za natječaj – administrativni referent“

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od objave javnog natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči OS Savski Gaj.

Urednom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju te koja je vlastoručno potpisana.

Kandidat koji nije podnio pravovremenu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj.

Kandidati koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno priložiti propisane dokaze o tom statusu te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/2017), uz prijavu na  oglas dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rada i članovima njihovih obitelji (NN 121/2017), a koji su objavljeni na web stranici Ministarstva  hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Ako se na javni natječaj ne prijavi kandidat koji ispunjava propisane i objavljene uvjete, obustavit će se postupak po ovom natječaju.

U postupku odabira kandidata prije odlučivanja o zasnivanju radnog odnosa odnosno sklapanja ugovora o radu ravnatelj može obaviti razgovor s kandidatom.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem web stranica škole: www.os-savski-gaj-zg.skole.hr

RAVNATELJ ŠKOLE:

M. P                                                   Matija Bajić, prof.