(13. 05. – 17. 05.  2024.)

• Kruh, salama, sir, čaj
  • Juneći saft, žganci, kiseli krastavac
  • Tekući jogurt, kruh

• Hsrkavi jastučići Lino, mlijeko
  • Svinjsko pečenje, rizi bizi, salata

• Kruh, sirni namaz, salama, sok
  • Pileća prsa na žaru, pekarski krumpir, salata
  • Salama, kruh

• Pizza, Cedevita
  • Varivo od mahuna, kruh

• Pogačica sa sirom, jogurt
  • Panirani kolutići lignje, riža sa kukuruzom

Natječaj za radno mjesto učitelj/ica razredne nastave
Autor: Unknown , 4. 12. 2018.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08 86/09 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17 i 68/18), ravnatelj Osnovne škole Savski Gaj, Zagreb, Remetinečka cesta 64a, raspisuje

za radno mjesto

1. učitelja/ce razredne nastave – na određeno, puno radno vrijeme - zamjena do povratka privremeno odsutnog djelatnika na rad (roditeljski dopust)

2. učitelja/ce razredne nastave – na određeno, puno radno vrijeme - zamjena do povratka privremeno odsutnog djelatnika na rad (bolovanje)

UVJETI:

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Molbe za zasnivanje radnog odnosa mogu podnijeti svi kandidati koji ispunjavaju uvjete prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08 86/09 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17 i 68/18) te Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu (NN 47/96, 56/01).

U prijavi na javni natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave (osobno ime, adresa stanovanja, broj telefona te po mogućnosti adresa elektroničke pošte), te redni broj i naziv radnog mjesta za koje se osoba prijavljuje

Prijavu je potrebno vlastoručno potpisati.

Uz prijavu, kandidati  su dužni priložiti:

• životopis
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika osobne iskaznice/ domovnice)
  • dokaz o stupnju i vrsti stručne spreme
  • elektronički zapis radne knjižice ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak (koje nije starije od 6 mjeseci).

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici.

Zaprimljena dokumentacija neće se vraćati kandidatima.

Prijavu s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz Natječaja kandidati mogu poslati poštom ili dostaviti osobno na adresu škole:

OŠ Savski Gaj

Remetinečka cesta 64a

10020 Zagreb, s naznakom „za natječaj – razredne nastave“ i redni broj radnog mjesta za koje se osoba prijavljuje

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave javnog natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnim pločama Osnovne škole Savski Gaj.

Natječaj vrijedi od 04.12.2018. do 12.12.2018. godine

Urednom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju te koja je vlastoručno potpisana.

Kandidat koji nije podnio pravovremenu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj.

Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo i priložiti propisane dokaze o tom statusu te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/2017), uz prijavu na  oglas dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rada i članovima njihovih obitelji (NN 121/2017), a koji su objavljeni na web stranici Ministarstva  hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Ako se na javni natječaj ne prijavi kandidat koji ispunjava propisane i objavljene uvjete, obustavit će se postupak po ovom natječaju.

U postupku odabira kandidata prije odlučivanja o zasnivanju radnog odnosa odnosno sklapanja ugovora o radu ravnatelj može obaviti razgovor s kandidatom.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem mrežne stranice škole: www.os-savski-gaj-zg.skole.hr

KLASA: 112-01/18-01/62

URBROJ: 251-164-18-2