(13. 05. – 17. 05.  2024.)

• Kruh, salama, sir, čaj
  • Juneći saft, žganci, kiseli krastavac
  • Tekući jogurt, kruh

• Hsrkavi jastučići Lino, mlijeko
  • Svinjsko pečenje, rizi bizi, salata

• Kruh, sirni namaz, salama, sok
  • Pileća prsa na žaru, pekarski krumpir, salata
  • Salama, kruh

• Pizza, Cedevita
  • Varivo od mahuna, kruh

• Pogačica sa sirom, jogurt
  • Panirani kolutići lignje, riža sa kukuruzom

Natječaj za radno mjesto učitelj/ica povijesti
Autor: Unknown , 15. 10. 2018.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08 86/09 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17 i 68/18), ravnatelj Osnovne škole Savski Gaj, Zagreb, Remetinečka cesta 64a, raspisuje

za radno mjesto

- učitelja/ce povijest – na određeno, puno radno vrijeme, jedan (1) djelatnik - zamjena do povratka privremeno odsutnog djelatnika na rad.

UVJETI:

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Molbe za zasnivanje radnog odnosa mogu podnijeti svi kandidati koji ispunjavaju uvjete prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08 86/09 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17 i 68/18) te Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu (NN 47/96, 56/01).

U prijavi na javni natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave (osobno ime, adresa stanovanja, broj telefona te po mogućnosti adresa elektroničke pošte).

Prijavu je potrebno vlastoručno potpisati.

Uz prijavu, kandidati  su dužni priložiti:

• životopis
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika osobne iskaznice/ domovnice)
  • dokaz o stupnju i vrsti stručne spreme
  • elektronički zapis radne knjižice ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak (koje nije starije od 6 mjeseci).

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici.

Zaprimljena dokumentacija neće se vraćati kandidatima.

Prijavu s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz Natječaja kandidati mogu poslati poštom ili dostaviti osobno na adresu škole:

OŠ Savski Gaj

Remetinečka cesta 64a

10020 Zagreb, s naznakom „za natječaj – povijest“

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave javnog natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnim pločama Osnovne škole Savski Gaj.

Natječaj vrijedi od 15.10.2018. do 23.10.2018. godine

Urednom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju te koja je vlastoručno potpisana.

Kandidat koji nije podnio pravovremenu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj.

Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo i priložiti propisane dokaze o tom statusu te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/2017), uz prijavu na  oglas dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rada i članovima njihovih obitelji (NN 121/2017), a koji su objavljeni na web stranici Ministarstva  hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Ako se na javni natječaj ne prijavi kandidat koji ispunjava propisane i objavljene uvjete, obustavit će se postupak po ovom natječaju.

U postupku odabira kandidata prije odlučivanja o zasnivanju radnog odnosa odnosno sklapanja ugovora o radu ravnatelj može obaviti razgovor s kandidatom.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem mrežne stranice škole: www.os-savski-gaj-zg.skole.hr

KLASA: 112-01/18-01/31

URBROJ: 251-164-18-2