(22. 04. – 26. 04.  2024.)

• Zdenka sir, pecivo, čaj
  • Tjestenina na bolonjski, salata

• Maslac, džem, kruh, bijela kava
  • Mesna štruca, krpice sa zeljem
  • Namaz na kruhu

• Varivo od slanutka sa heljdom

• Puter štangica, hrenovka, ketchup, kiseli krastavac
  • Musaka, salata

• Pecivo, riblji burger, umak tartar
  • Brudet od lignje, žganci, salata
  • Sladoled

Natječaj za radno mjesto administrativni referent/ica
Autor: Unknown , 21. 3. 2019.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08 86/09 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18), ravnatelj Osnovne škole Savski Gaj, Zagreb, Remetinečka cesta 64a, raspisuje

za radno mjesto

- administrativnog referenta/ce – na neodređeno, puno radno vrijeme – 40 sati tjedno, 1 (jedan) djelatnik – novootvoreno radno mjesto

UVJETI:

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Radnik/ca se prima na posao uz probni rad od 2 (dva) mjeseca.

U molbi, odnosno prijavi na javni natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave (osobno ime, datum i mjesto rođenja, adresa stanovanja, broj telefona te po mogućnosti adresa elektroničke pošte).

Prijavu je potrebno vlastoručno potpisati.

Kandidat je dužan priložiti:

• životopis;
  • presliku osobne iskaznice;
  • presliku dokaza o stupnju i vrsti stručne spreme (četverogodišnja škola – ekonomist, SSS);
  • elektronički zapis radne knjižice ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (koje nije starije od dana objave natječaja);
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak (koje nije starije od dana objave natječaja).

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici.

Zaprimljena dokumentacija neće se vraćati kandidatu.

Prijavu s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja kandidat može poslati poštom ili dostaviti osobno u zatvorenoj omotnici na adresu škole:

OŠ Savski Gaj

Remetinečka cesta 64a 10020 Zagreb

s naznakom „za natječaj – administrativni referent“

Rok za podnošenje prijava je 8 (osam) dana od dana objave javnog natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Savski Gaj.

Natječaj vrijedi od 21.3.2019. do 29.3.2019. godine.

Urednom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju.

Kandidat koji nije podnio pravovremenu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj.

Kandidat koji prema posebnim propisima ostvaruje pravo prednosti, mora se u prijavi pozvati na to pravo i priložiti propisane dokaze o tom statusu te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/2017), uz prijavu na  oglas dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rada i članovima njihovih obitelji (NN 121/2017), a koji su objavljeni na poveznici, web stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

javanje/POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%2

0ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf

Ako se na javni natječaj ne prijavi kandidat koji ispunjava propisane i objavljene uvjete, obustavit će se postupak po ovom natječaju.

U postupku odabira kandidata prije odlučivanja o zasnivanju radnog odnosa odnosno sklapanja ugovora o radu ravnatelj može obaviti razgovor s kandidatom.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem mrežne stranice škole: www.os-savski-gaj-zg.skole.hr

KLASA: 112-01/19-01/10

URBROJ: 251-164-19-4