(29. 04. – 03. 05.  2024.)

• Savitak sa sjemenkama i sirom, jogurt
  • Špageti na bolonjski, salata

• Kruh, namaz Linolada, mlijeko
  • Pečeni pileći batak / zabatak, mlinci
  • Puding

• Juneći gulaš, žganci, salata

• Muffin, jogurt
  • Panirani oslić, blitva sa krumpirom

NASTAVAK AKTIVNOSTI VEZANIH ZA UPIS DJECE U 1. razred za školsku godinu 2020./2021.
Autor: Matija Bajić, 14. 5. 2020.

Poštovani roditelji/skrbnici, temeljem službenog naputka Ministarstva znanosti i obrazovanja od 13.5.2020. g. obavještavamo vas da se aktivnosti oko upisa djece u 1. razred osnovne škole nastavljaju provođenjem liječničkih pregleda djece.

Prije upisa u 1. razred, roditelj/skrbnik obvezan je dogovoriti termine pregleda djeteta:

1. Kod nadležnog liječnika školske medicine

Za našu školu – dr. Nina Petričević, spec. školske medicine. Služba za školsku i adolescentnu medicinu u Sigetu, Avenija Većeslava Holjevca 22.

Narudžbe za pregled kod liječnika za upis djeteta u 1. razred su na poveznici: www.terminko.com

1. Razgovor-testiranje u školi

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta, odnosno učenika zbog upisa u prvi razred, koje provode Stručna povjerenstva škola za sada se još neće provoditi.

Upute, način i vrijeme njihova provođenja  škole će dobiti kada o tome budu donesene potrebne odluke od strane ministarstva nadležnog za obrazovanje, o čemu ćete biti na vrijeme obaviješteni.

Zahvaljujemo na razumijevanju!